Шана й слава Героєві!

Дата: 06.02.2023 15:41

Фото без описуМаємо підтвердження втрати на фронті. 25 січня перебуваючи під ворожим мінометним та артилерійським обстрілом в наслідок уламкових уражень загинув матрос Демедюк Олексій Володимирович.

Олексій народився 27 жовтня 1980 року. Проживав в селі Лозова Волочиської громади. Закінчив Маначинську середню школу, навчався в Дзеленецькому професійному ліцеї.

З перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем в лави ЗСУ. Служив водієм евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення артилерійського дивізіону.

Олексій був справедливим, життєрадісним та любив життя. У нього залишився батько, сестра, брат та племінник.

Схиляємо голови, громадо. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та знайомим Олексія. Гірко й несправедливо втрачати наших захисників. Шана й слава Героєві!