ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Хмельниччина йде на чистоту!

Дата: 01.07.2021 14:02
Кількість переглядів: 607

З ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолетти Лабазюк та в продовження реалізації екологічного проєкту “Хмельниччина йде на чистоту!” розроблено та розпочато реалізацію в області пілотного проєкту “Япомога” – встановлення сортувальних боксів, автоматів для обміну пластикових пляшок на корм для бездомних тварин.

Перші такі “Япомогабокси” були встановлені у Києві ще минулого року. Принцип дії простий. Викидаючи пластикову пляшку, люди самі зможуть вирішити, куди відправити віртуальні накопичені кошти. Відповідно, сміття буде не просто давати корм для тварин, але й робити багато чого корисного.    Наприклад, віртуальні кошти можна буде переказати для будівництво притулку для тварин.

На Хмельниччині такі сортувальні бокси планують встановлювати ж насамперед у навчальних закладах. Адже таку ідею допомогти бездомним тваринам і врятувати екологію діти підхоплюють з особливою радістю та ентузіазмом. І якщо люди з дитинства навчені допомагати тваринам, піклуватись про екологію, то і в майбутньому вони не стануть догхантерами і не викидатимуть сміття на узбіччя.

“Наша мета – покращити екологічні знання  жителів області. У червні ми дали старт екопроєкту “На чистоту” і в його продовження хочемо ралізувати на базі однієї з громад Хмельниччини новий пілотний проєкт “Япомога”, –  зазначила голова обласної ради.

Віолета Лабазюк вважає, що завдяки даному проєкту можна буде виховати соціально відповідальне покоління.

Відразу після робочої зустрічі було здійснено виїзд до Волочиської міської територіальної громади, яка і почне втілювати в життя пілотний проєкт “Япомога”. Ще до початку навчального року в трьох школах (НВК, ЗОШ №1, ЗОШ №5) міста будуть встановлені три перші  “Япомогабокси” – сортувальні автомати, де учні зможуть утилізувати пластикові пляшки. Отримані віртуальні кошти можна буде спрямувати на будівництво притулку для бездомних тварин або на допомогу місцевому центру соціальної реабілітації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора