Послуги Пенсійного фонду України в ЦНАП.

Дата: 17.05.2021 14:34

Фото без описуЗгідно Угоди про співпрацю Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області та Волочиської міської ради повідомляємо, що з травня 2?021 року у Центрі надання адміністративних послуг Волочиської міської ради розпочинають прийом громадян представники Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Відтепер ще більше послуг в одному місці! Економія часу та покращення якості надання адміністративних послуг – основні пріоритети взаємодії Центру надання адміністративних послуг Волочиської міської ради та Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Прийом проводитиме представник Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області  ЩОСЕРЕДИ з 9.00 до 12.00

Перелік послуг, щодо яких можна отримати консультацію та подати документи:

• Видача довідок:
    - про розмір пенсії;
    - про перебування (не перебування) на обліку.
  • Надання інформації з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про заробітну плату за формою ОК-5, ОК-7.
  • Прийом заяви на виготовлення пенсійного посвідчення та його видача.
  • Прийом заяви про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсії.
  • Прийом заяв та документів щодо:
    - переведення пенсії за новим місцем проживання (реєстрації);
    - виплата пенсії за довіреністю;
    - зміна способу виплати пенсії;
    - поновлення виплати пенсії;
    - встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
    - виплата недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера;
    - реєстрація на веб-порталі Пенсійного фонду України;
    - автоматичного призначення пенсії;
    - анкети застрахованої особи.

Чекаємо Вас у Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м. Волочиськ, вул. Незалежності, 86 (колишній кінотеатр «Україна»).