Вітаємо із здобуттям наукового ступеня!

Дата: 11.05.2021 13:49

Фото без описуВипускник аспірантури Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, директор комунального підприємства Волочиський історико-краєзнавчий музей Волочиської міської ради Ільчишин Сергій Орестович 7 травня 2021 р. успішно захистив дисертаційне дослідження «Українські націоналістичні організації в боротьбі за збереження української освіти у Польщі в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник) на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук.

Захист відбувся у Спеціалізованій вченій раді історичного факультету Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, члени якої високо оцінили науковий рівень дисертаційного дослідження, його практичну значущість й одностайно проголосували за присудження С.О.Ільчишину наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

Волочиська міська рада щиро вітає Сергія Орестовича зі здобуттям наукового ступеня та бажає нахнення у роботі, цікавих історичних праць та досліджень, а саме головне - не зупинятися на досягнутому!