Пролунали перші дзвоники у Волочиській громаді!

Дата: 02.09.2019 16:34

Сьогодні, 2 вересня, у Волочиській громаді початок нового навчального року - День знань.

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Вже традиційно в перший день навчального року в школах Волочиської громади проходить святкова лінійка, де лунає перший дзвоник. Розділити радість свята та привітати школярів і першачків, у школи нашої громади завітали працівники Волочиської міської ради. Вони побажали їм, щоб майбутнє навчання давалося їм легко, а тим, для кого цьогорічний Перший дзвоник є останнім — вдало скласти ЗНО та втілити в життя всі свої мрії!