Оголошується конкурс проектів Громадського бюджету

Дата: 06.08.2019 10:17

Волочиська міська об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на реалізацію ініціатив жителів громади, які мають бажання долучитися до вирішення проблем громади.

З 1 вересня 2019 року,  протягом 30 календарних днів планується проведення конкурсу на реалізацію ініціатив жителів громади, які мають бажання долучитися до вирішення проблем громади.

Ми чекаємо від вас проектні заявки, щодо соціально-культурного розвитку нашої громади. Заявки подаються відповідно до форми БЛАНКА-ЗАЯВКИ (роздрукувати її можна із сайту міської ради (розділ Бюджет участі) або отримати паперовий варіант у пунктах супроводу «Бюджету участі»): відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Волочиської міської ради (каб. 302), приміщення старостатів сс.. Копачівка, Поляни, Тарноруда, Зайчики, Федірки, Гарнишівка, Вочківці, Ожигівці, Яхнівці, Щаснівка, Клинини, Чухелі, приміщення Користовецького, Лозівського, Авратинського СБК, Курилівського, Рябіївського СК, Ріпнянської ЗОШ, Маначинського дошкільного закладу, Лонковецької амбулаторії.

Більше інформації дивіться  у розділі «Бюджет участі».