Першість Волочиської ДЮСШ з гандболу!

Дата: 28.03.2019 14:17

26-27 березня 2019 року, за підтримки Волочиської міської ради та благодійного фонду народного депутата Сергія Лабазюка "Ми поруч", відбулася традиційна першість Волочиської ДЮСШ з гандболу серед дівчат 2008-2009 р.н. присвячена пам’яті Т.С. Осадчука. У змаганнях прийняли участь 2 команди Волочиської ДЮСШ, команди Хмельницької, Красилівської та Підволочиської ДЮСШ.

Волочиські гандболістки вибороли бронзові нагороди першості ДЮСШ. Перше місце здобула команда Красилова, а друге зайняли хмельничанки.

За команду Волочиської ДЮСШ виступали учні шкіл Волочиської ОТГ: Альбанська Катерина, Марченко Вікторія, Смолякова Вікторія, Масльонок Вікторія, Сова Анастасія, Тремасова Вікторія, Гуляк Анастасія, Калінович Ірина, Ткачук Дарина, Ковтун Катерина, Мершін Олександра, Білоус Олександра, Авдикович Оксана. Готував команду тренер Волочиської ДЮСШ Ніколюк В.В..