Пам’ять про героїв

Дата: 20.02.2019 11:53

Сьогодні, 20 лютого 2019 року, з нагоди 5-ї річниці Революції Гідності  та Дня Героїв Небесної Сотні, в місті Волочиськ керівники міста і району, працівники держустанов, місцеві жителі зібралися біля пам’ятного знака «Героям Небесної сотні», щоб віддати шану українцям, які одними з перших під час революції Гідності продемонстрували своє прагнення до свободи. Покладанням квітів до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за краще майбутнє.

Мирні «солдати Майдану», наші “Ангели сьогодення” навіки зайняли свої пости захисту українського народу на Майдані. Небесна сотня на варті. Вони поруч з нами. З усім українським народом.

Слава Україні!