ЗНО-2018

Дата: 30.11.2017 09:19

Фото без описуСьогодні, 29 листопада о 13.00 годині в приміщенні Волочиського навчально-виховного комплексу відбулася інформаційно-роз’яснювальна зустріч з питання проведення ЗНО–2018.

На зустрічі були присутні: начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської радій Алла Плотнікова, методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти – Ковальчук І.А, підполковник, старший викладач кафедри вогневої підготовки Національної академії прикордонних військ – Бурлака О.В, відповідальний секретар приймальної комісії Хмельницького національного університеті – Мартинюк А.В., відповідальний секретар приймальної комісії Університету управління і права – Захарчук В.М.

140 випускників 11-х класів Волочиської об’єднаної територіальної громади мали можливість ознайомитися з правилами проведення ЗНО–2018, а також умовами вступу до вузів Хмельниччини.