Мартинюк Олександр Петрович

Фото без описусолдат, сапер інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення Збройних Сил України

Мартинюк Олександр Петрович народився 17 червня 1992 року у селі Першотравенка, Кіровоградської області.

У 1993 році сім’я переїхала у село Маркеєво, Херсонської області, де і пройшло дитинство Сашка.

У 1999 році пішов у 1 клас.

У віці 9 років із сім’єю переїхали у с. Вочківці, Хмельницької області, де продовжив навчання в місцевій школі, яку закінчив у 2007 році.

Після закінчення школи навчався у Волочиському професійному промислово-аграрному ліцеї, де здобував професію маляр-штукатур, плиточник.

Певний час працював на будівництві.

24 жовтня 2023 року Олександра призвали до лав Збройних сил України. Проходив навчання на сапера у військовому навчальному центрі у Кам’янець-Подільську.

15 січня 2024 року заступив на оборону держави в Покровський район, Донецької області, в складі 79-ї Десантно-Штурмової бригаді.

Олександр був вірний військовій присязі, в бою за нашу Батьківщину виявив мужність та стійкість.

Загинув Олександр 25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в селі Новомихайлівка, Донецької області.