Лучко Олег Володимирович

Фото без описустрілець 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України

Лучко Олег Володимирович, народився 7 березня 1984 року у місті Волочиську Хмельницької області. Був єдиною дитиною у батьків.

У 1990 році розпочав навчання у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

Після закінчення школи працював на ТОВ «Агробізнес», згодом працював фільтрувальником на Волочиському цукровому заводі.

У 2003 році одружився, і в тому ж році народилась донька Крістіна. Певний час працював за кордоном.

Останнє місце роботи Олега - приватне підприємство «ROADWАY» у Волочиську.

У червні 2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України, проходив навчальну підготовку у Великій Британії.  З серпня 2023 року боронив Батьківщину від ворога у складі 79-ї окремої ДШВ.

Загинув 25 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі міста Марʼїнка, Покровського району, Донецької області