Кух Віталій Анатолійович

Фото без описуСолдат, старший навідник мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону 93-ї Окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Збройних сил України

Кух Віталій Анатолійович народився 02 лютого 1982 року у селі Тарноруда Волочиського району Хмельницької області.

У 1989 році розпочав навчання у Тарнорудській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення 10-ти класів пішов працювати в місцевий колгосп «Поділля». Весною 2000 року був призваний на строкову службу до лав Збройних сил України. Проходив її в складі Внутрішніх військ.

Після закінчення служби працював у приватному магазині «ВВ» м.Волочиськ.

У 2004 році Віталій одружується і в 2005 році в сім’ї народився син Максим. Доля не склалася і в 2019 році розлучився.

Працював в рибгоспі села Гнатки Старокостянтинівського району, та на різних будівельних роботах. У вересні 2022 року одружився з Наталією, спільно виховували двоє її дітей Олександру та Ярослава, для яких Віталій замінив рідного батька.

В квітні 2023 року пішов добровольцем на захист Батьківщини від московських загарбників. Майже півроку воював на Донецькому напрямку під Бахмутом навідником міномета 93-ї Окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Захищав населений пункт Хромове, виганяли рашистів та утримували позиції в Клішціївці та Андріївці. В середині січня 2024 року був відведений на ротацію, перебував у відпустці, помер вдома 05 лютого 2024 року.