Кравчук Анатолій Олександрович

Фото без описуголовний сержант, механік-водій Збройних Сил України

Анатолій Олександрович народився 4 березня 1968 року в селі Клинини Волочиського району Хмельницької області. З 1974 по 1985 роки навчався у Клининській загальноосвітній школі. Після її закінчення вступив до Читинського політехнічного інституту на факультеті механіки. По закінченню навчання - був призваний на строкову службу в армію. Після закінчення строку служби повернувся у рідне село Клинини.

У 1989 році одружився. У шлюбі виростив та виховав двох дітей - дочку Ольгу та сина Анатолія. До 2014 року працював механізатором у сільськогосподарському кооперативі села Клинини.

20 липня 2015 року згідно Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» сержант запасу Кравчук Анатолій Олександрович був призваний на військову службу, яку проходив в складі сектору «А» в Луганській області. У жовтні 2016 року повернувся додому, працював різноробочим в аграрних компаніях.

9 березня 2022 року Анатолій був мобілізований на військову службу, яку проходив у Херсонській, Луганській та Донецькій областях.

Загинув Кравчук Анатолій 14 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання.