Комар Владислав Анатолійович

Фото без описуСтарший стрілець-оператор гірсько-штурмового взводу Збройних Сил України

Комар Владислав Анатолійович народився 20 серпня 2000 року у місті Волочиську Хмельницької області.

З 2006 по 2015 рік навчався у Волочиській загальноосвітній школі №5. Після закінчення девʼяти класів вступив у Волочиський професійний промислово-аграрний ліцей, де здобув професію електрозварювальника.

Працював на Волочиському машинобудівному заводі АТ «Мотор Січ», а також у Волочиському навчально-виховному комплексі.

З червня 2020 року по листопад 2021 року проходив строкову службу у Збройних Силах України. Після повернення зі служби продовжив працювати у НВК де його застала війна.

В перший день повномасштабного вторгнення – 24 лютого 2022 року допомагав облаштовувати бомбосховище для учнів в приміщені школи, а наступного дня, як справжній патріот, записався добровольцем в до лав ЗСУ.

Після чотирьох місяців служби в роті охорони у Волочиську, був призначиний у 128-му Гірсько - Штурмову бригаду на посаду гранатометника. Проходив навчання на полігонах в містах Мукачево та Ужгороді.

У серпні 2022 року в складі свого підрозділу визволяв від окупаційних військ територію Херсонщини. Отримав поранення. Пройшовши лікування і реабілітацію, повернувся до своєї бригади для подальшого виконання своїх обовʼязків уже на Запорізькому напрямку. Отримав друге поранення, але після лікування знову повернувся до своєї бойової бригади.

Владислав загинув 14 лютого 2024 року під час артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку.