Карась Олександр Леонідович

Фото без описуМолодший сержант, водій відділення інженерних конструкцій взводу інженерних конструкцій Збройних Сил України

Народився Олександр 12 травня 1973 року у селі Грушківці, Летичівського району, Хмельницької області.

З 1980 по 1988 роки навчався в Грушківецькій середній школі. З 1988 до 1989 року навчався в Грушківецькому ПТУ №45, де отримав спеціальність муляр-монтажник.

Свій трудовий шлях розпочав у 1989 році помічником слюсаря по ремонту автодвигунів в моторному цеху Летичівського моторно-агрегатного заводу. З 1991 до 1993 року проходив строкову службу в Збройних силах України.

В жовтні 1995 року переїхав у село Соломна, а згодом в сусідне село Гречана, де працював водієм у місцевому СВК.

У 2001 році вступив до лав ЗСУ для проходження військової служби за контрактом на посаді командира відділення. У 2003 році проходив військову службу в державі Кувейт.

З 2003 по 2004 рік брав участь в Українській миротворчій місії в державі Ірак. Отримав статус учасника бойових дій.

27 лютого 2022 року, на третій день після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів, мобілізувався до лав Збройних сил України.

24 лютого 2024 року життя Олександра трагічно обірвалося.

З рідних залишились брат Леонід з дружиною та четверо племінниць.