Іванов Андрій Вікторович

Фото без описусолдат, стрілець–санітар механізованого відділення 42-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України

Іванов Андрій Вікторович народився 1 жовтня 1978 року у місті Волочиську.

Навчався у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Після закінчення 9-го класу, у вересні 1993 року вступив до Волочиського професійно-технічного училища №5, де здобув спеціалізацію електрогазозварювальника. Одразу після закінчення училища одружується і в сім’ї народжується донька Анастасія.

У 1999 році був призваний на строкову службу до лав Збройних сил України.

Після закінчення служби працював охоронцем на приватних підприємствах. З 2017 року працював на Волочиському машинобудівному заводі АТ «Мотор Січ» заступником начальника варти.

30 березня 2023 року був мобілізований до Роти охорони 7-го відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Навчання проходив на Рівненському полігоні. Після проходження військової підготовки проходив службу на Бахмутському напрямку.

Загинув 13 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання по захисту цілісності Батьківщини поблизу міста Бахмут.