Хабюк Олег Станіславович

Фото без опису старший солдат 25-ї окремої Січеславської повітрянодесантної бригади військової частини А1126 високомобільних десантних військ Збройних Сил України

Народився Олег 5 грудня 1973-го року у селі Чухелі Хмельницької області.

Закінчив Богданівську середню школу, продовжив навчання в Базалійському профтехучилищі, де здобув робітничу професію. Ще у шкільні роки він відзначався своїми лідерськими якостями, із високоморальними людськими рисами.

З 1991 по 1993 роки проходив службу у лавах Збройних сил України, згодом працював в системі Пенітенціарної служби  Хмельницької області.

В 2014 році, коли розпочалась російська агресія проти нашої держави, Олег за покликом серця пішов на війну боронити свою землю, свій дім своїх рідних, став на захист цілісності та незалежності України.  Його побратими та співслужбовці завжди знали, що Олегу можна довірити своє життя.

Перед повномасштабним вторгненням росії в Україну, 24-го лютого, як тільки ворожі війська розпочали цю криваву війну, Олег одним з перших відправився із своєю бригадою у гарячі точки нашої держави.

Отримав  почесні відзнаки та нагороди від  військового командування Збройних Сил України:

- медаль «Учасник АТО»;

- нагрудний знак «За взірцевість у військовій  службі».

Загинув Олег Хабюк 6 квітня 2022 року під час ворожого артелерійського обстрілу.