Гілевич Вадим Валерійович

Фото без описустарший солдат, командир відділення самохідного артилерійського взводу Збройних Сил України

Нродився Вадим 1 листопада 1995 року в селі Лозова Волочиського району Хмельницької області. З 2001 по 2010 роки навчався у Лозівській загальноосвітній школі. Після її закінчення вступив до Підволочиського професійно-технічного ліцею на факультет телекомунікації та радіотехніки.

По закінченню навчання, Вадим був призваний на строкову службу в збройних силах України. І далі все своє життя присвятив військовій службі. Боронив Україну до останнього свого подиху.
За період служби був нагороджений багатьма грамотами, подяками та почесними нагрудними знаками, зокрема Головнокомандувача Збройних сил України «За взірцевість у військовій службі» другого ступеня.

Загинув 17 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини на Запорізькому напрямку.