ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проект рішення ради №758 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Центральна, 26 с. Богданівка Хмельницького району Бобко Л.Д.»

Кількість переглядів: 17
Скликання: VIII скликання
Сесія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 28.09.2023
Номер документу: 758
Назва документу: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Центральна, 26 с. Богданівка Хмельницького району Бобко Л.Д.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.07 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

 

від 2023 року № ___/2023

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Центральна, 26 с. Богданівка Хмельницького району Бобко Л.Д.

Розглянувши заяву Бобко Людмили Дмитрівни, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 40, 79-1, 107, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, ст.25, 50 Закону України «Про землеустрій», за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) без зміни категорії земель житлової та громадської забудови площею 0,2500 га (кадастровий номер 6820980600:01:001:0032) за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – секція В код 02.01 по вул. Центральна, 26 с. Богданівка Хмельницького району Бобко Людмилі Дмитрівні.

2. Передати Бобко Людмилі Дмитрівні безкоштовно у власність вищезазначену земельну ділянку.

3. Бобко Людмилі Дмитрівні приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав.

4. Дане рішення направити начальнику фінансового відділу міської ради, Волочиському ДПІ ГУДПС у Хмельницькій області.

5. Бобко Людмилі Дмитрівні виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології міської ради Дацюк В.П.

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора