ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проект рішення ради №736 «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Незалежності, 7а м. Волочиськ Хмельницького району ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», Шпоруку В.В. та Шпорук Г.В.»

Кількість переглядів: 24
Скликання: VIII скликання
Сесія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 21.09.2023
Номер документу: 736
Назва документу: Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Незалежності, 7а м. Волочиськ Хмельницького району ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», Шпоруку В.В. та Шпорук Г.В.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.07 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від 2023 року № ___ 2023

 

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Незалежності, 7а м. Волочиськ Хмельницького району ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», Шпоруку В.В. та Шпорук Г.В.

 

Розглянувши звернення ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», Шпорука Валерія Володимировича та Шпорук Ганни Валеріївни, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 20, 28, 79-1 Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

 

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1072 га із земель житлової та громадської забудови з цільовим використанням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Незалежності, 7а м. Волочиськ Хмельницького району ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», Шпоруку Валерію Володимировичу та Шпорук Ганні Валеріївні.

  2. ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», Шпоруку Валерію Володимировичу та Шпорук Ганні Валеріївні земельна ділянка проектується для надання у користування на умовах оренди, без зміни категорії земель житлової та громадської забудови з цільовим використанням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

3. Заявникам замовити в землевпорядній організації проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на сесією міської ради для його розгляду відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології Дацюк В.П.

 

 

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора