Боднар Анатолій Володимирович

Фото без описусолдат 24-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України

Народився Анатолій 25 жовтня 1979 року в селі Зайчики, Волочиського району, Хмельницької області.

Базову середню освіту здобув у Тарнорудській загальноосвітній школі, після чого продовжив навчання у Дзеленецькому професійно-технічному училищі, отримав спеціальнісь механізатор. Однокласники запам’ятали його доброзичливим, активним та відповідальним другом. Після закінчення профтехучилища працював в колгоспі «Прогрес» села Зайчики Волочиського району, ТзОВ «Мрія Поділля», Групі компаній «Vitagro», останній рік працював на збиранні тютюну в селі Канівка. Проживав разом з матір’ю в селі Зайчики.

27 січня 2023 року був призваний на військову службу до ЗСУ під час мобілізації.

Служив помічником кулеметника на Бахмутському напрямку, де 09 березня 2023 року загинув попавши під мінометний та артилерійський обстріли.

У загиблого залишилися мати, сестра, брат та племінники.