Байлиєв Курбангелди Байрамгелдиєвич

Фото без опису(Микола Борисович)

Солдат, майстер групи регламенту та ремонту зенітного ракетно-артилерійського дивізіону Збройних Сил України

Народився Курбангелди 14 березня 1991 року в селі Туркмен-Кала, Марійської області, Туркменської радянської соціалістичної республіки.

В 1995 році родина переїхала на проживання в село Курилівка Волочиського району Хмельницької області.

Навчався у Курилівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. У 2009 році закінчив Волочиський професійний ліцей і здобув професію муляра, електрозварника ручного зварювання.

Працював на Волочиському машинобудівному заводі АТ «Мотор Січ». Проходив строкову військову службу у місті Шепетівка, Хмельницької області. Останні роки працював на підприємстві ТОВ «Агробізнес».

Виховувався Курбангелди у багатодічній родині, мав чотирьох братів та сестру. Був вічливою, відповідальною, доброзичливою та трудолюбивою людиною.

У 2018 році матері Байлиєвій Ніні Михайлівні було присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Загинув Курбангелди Байрамгелдиєвич 03 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у Луганській області, поблизу населеного пункту Червонопопівка.