Баб’як Олександр Олександрович

Фото без описусолдат, старший кухар господарського відділення взводу забезпечення командних пунктів батальйону матеріального забезпечення Збройних сил України

Народився 17 травня 1990 року в селі Попівці, Хмельницької області. В сім’ї батьки виховували двох дітей.

З 1996 року по 2005 рік навчався у Поповецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Після закінчення школи, у вересні 2005 року вступив до Підволочиського професійно-будівельного ліцею та отримав спеціальність – кухар, бармен-офіціант. З лютого 2012 року працював охоронцем в ПП «Аграрна компанія 2004».

У 2015 році одружився, у 2017 році в нього та дружини Ольги народилась донька Мілана. Олександр був опорою не тільки своїй родині, але і батькам, які проживали поруч, був спокійним, добрим та справедливим.

У вересні 2023 року був мобілізований на захист Батьківщини від московських загарбників. Проходив військову підготовку на полігоні у Рівненській області.

30 листопада 2023 року Олександр Баб’як трагічно загинув.