Лемішевський Василь Васильович

Фото без описусолдат, стрілець стрілецького батальйону Збройних Сил України

Народився Василь 2 серпня 1978 року у селі Маначин Волочиського району, Хмельницької області в багатодітній родині. В сім’ї було четверо дітей, Василь був третьою дитиною.

З 1984 по 1994 роки навчався в Маначинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

З 1994 по 1997 року навчався в Дзеленецькому професійно-технічному училищі, де отримав спеціальність тракториста. Після закінчення училища працював механізатором на тракторі та зернозбиральному комбайні в СТОВ «Лесі Українки» села Маначин.

В 2000 році одружився і виїхав на проживання в Надвірнянський район, Івано-Франківської області. В сім’ї народилося троє дітей, але з часом розлучився із дружиною. У 2020 році повернувся додому, та працював дорожнім будівельником в ТОВ «Українські регіональні дороги».

19 листопада 2022 року був призваний Надвірнянським ТЦК та СП на службу в Збройні сили України.

Загинув 17 січня 2023 року на  Бахмутському напрямку під час ведення бойових дій з військовими формуваннями російської федерації.

У загиблого залишилися батько, мати, дружина, троє синів, три сестри та племінники.