«Зачаровані красою»

Дата: 10.02.2019 09:30

Фото без описуВ приміщенні Волочиського історико-етнографічного музею з 06 лютого 2019 року відкрито виставку дитячої художньої творчості учнів навчальнотворчих майстерень «Дивосвіт» та «Веселка» (класи викладачів – Авдикович О. М., Авдиковича М. М., Єременка Р. Ю.) художнього відділення Волочиської дитячої школи мистецтв під загальною назвою «Зачаровані красою».

На виставці представлені учнівські роботи, виконані в різних видах та жанрах образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, а також в різних художніх техніках.

Творчі роботи на даній виставці будуть експонуватися до 29 березня 2019 року.

Запрошуємо усіх бажаючих.