ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Реалізація субпроєкту "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

Фото без опису

Розпочато реалізацію проекту із реконструкції каналізаційних очисних споруд!

Волочиській громаді виділено 72,3 млн. грн. субвенції з державного бюджету України на фінансування проєкту з «Реконструкції каналізаційних очисних споруд повної біологічної очистки продуктивністю 5000 м3/добу вул.Копачівська №6 в м.Волочиськ, Хмельницької області (Коригування)». Цей проєкт реалізується в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком та впроваджується Міністерством розвитку громад і територій України   

   Загальна вартість реалізації проєкту  становить 107,7 млн.грн., та з міського бюджету виділено для співфінансування проєкту 35,4 млн. грн.

      Проєкт реконструкції передбачається реалізувати до кінця 2025 року.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

До розгляду Робочої групи приймаються скарги/пропозиції щодо реалізації проєкту. Подати своє звернення можливо одним із наступних способів:

  • Tel.: +380682116968
  • Адреса: 31200, м.Волочиськ, пл. Центральна, 1, кабінет №101.

У скарзі або пропозиції має бути чітко зазначено суть питання, пропозиції чи скарги та сформульовані вимоги заявника (заявників). Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Реконструкція очисних споруд дозволить зменшити рівень забруднення водних ресурсів та захистити довкілля. Сучасне обладнання сприятиме більш ефективному очищенню стічних вод, що позитивно вплине на якість життя мешканців громади. Модернізовані очисні споруди зможуть обробляти більше стічних вод, що дозволить враховувати потреби жителів громади.

Довідкова інформація

   Надзвичайна кредитна програма для відновлення України (НКПВУ) – багатосекторний кредит від Європейського інвестиційного банку на загальну суму 200 млн євро, спрямований на підтримку України у відновленні критичної соціальної інфраструктури: лікарень, шкіл, дитсадків, соціального житла, адміністративних центрів, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення. Програма втілюється на території 17 областей України – у громадах, що постраждали від збройної агресії РФ та/або прихистили значну кількість внутрішньо переміщених осіб. Метою НКПВУ є створення гідних умов життя для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення, посилення стійкості та соціальної згуртованості громад. Реалізація Програми розпочалася у 2015 році, станом на березень 2024 року було відновлено 97 навчальних закладів, лікарень, житлових приміщень. У 2022 році внаслідок російського вторгнення в Україну Програму було реструктуризовано, а залишок коштів використано для завершення 21 існуючого та ініціації 45 нових субпроєктів у містах і громадах, підконтрольних Уряду України.

     Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України разом з Міністерством фінансів України та за підтримки Технічної допомоги координують Програму. Після оприлюднення конкурсу пропозицій кінцеві бенефіціари – місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування – подають заявки. Субпроєкти відбираються за прозорими критеріями. Кінцеві бенефіціари відповідають за реалізацію субпроєкту. Кошти надаються кінцевим бенефіціарам у формі субвенцій з Державного бюджету України. Очікується, що співфінансування субпроєкту, разом зі сплатою ПДВ, буде забезпечено з місцевого бюджету. Програма розвитку ООН в Україні надає технічну підтримку кінцевим бенефіціарам у впровадженні субпроєктів та здійснює моніторинг виконання робіт і використання коштів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора