21 Травня, 2018 р., 11:17
19 травня 2018 року в сільському будинку культури відбулося урочисте свято до дня села Рябіївка. На це свято зібралися жителі села, гості та запрошенні.
20 Травня, 2018 р., 13:49
Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.
19 Травня, 2018 р., 11:28
18 травня у селі Курилівка відбувся реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки герою Вегері Геннадію Петровичу, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції у січні цього року.
18 Травня, 2018 р., 13:46
17 травня 2018 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №9. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 41 питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.
17 Травня, 2018 р., 13:39
16 травня 2018 року під головуванням міського голови Костянтина Черниченка, в залі засідань Волочиської міської ради, відбулося пленарне засідання 38 сесії. На порядку денному розглядалося 124 питань.
16 Травня, 2018 р., 15:22
16.05.2018 року у Волочиській міській раді відбулася робоча нарада з питань охорони праці та пожежної безпеки та з питань діловодства. Участь у нараді прийняли діловоди та технічні працівники старостинських округів.
14 Травня, 2018 р., 10:10
Багато Волочиська міська об’єднана територіальна громада на здобутки молоді. Наш спортивний прапор високо і гідно неодноразово підіймався не лише над Україною, а й Європою та світом. От і зараз приніс нам світову славу наш земляк, випускник Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Анатолій Костюк.
14 Травня, 2018 р., 08:54
У травні, в рамках партнерської співпраці між Волочиською міською ОТГ та підприємством «Транс-Авто-Д»,  автотранспортний парк Волочиського комунального підприємства ЖЕК поповнився новим причепом для перевезення важкої техніки. Такий подарунок для жителів громади зробило приватне підприємство, яке очолюють Віталій Мельник та Андрій Бабкін. Зі словами щирої вдячності подарунок прийняли міський голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко та перший заступник міського голови Олександр Васильченко (на фото).
10 Травня, 2018 р., 17:14
9 травня у Волочиській об’єднаній територіальній громаді відбулося святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом. Це свято – день радості й скорботи, пам'яті про тих, хто в ім'я життя і майбутнього власною кров'ю захищав від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.
08 Травня, 2018 р., 15:44
У Волочиській міській раді на території об’єднаної територіальної громади створено відділ праці та зайнятості населення та прийнято на роботу головного спеціаліста, інспектора праці – Катерину Табалюк. Відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до віддання об’єднаної територіальної громади належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю - офіційне працевлаштування, дотримання  виплати мінімальної заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій.