22 Квітня, 2018 р., 09:38
17 квітня 2018 року, у Волочиській об’єднаній територіальній громаді під патронатом відділу культури і туризму Волочиської міської ради та спільно з атестаційною комісією з обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, у складі завідувача народного відділу ОНМЦКіМОлени Сосніни, методиста по хореографії ОНМЦКіМ Людмили Мєзєнцевої, методиста по інструментальному жанру ОНМЦКіМ Олександра Серветника, старшого викладача Хмельницького музичного коледжу Віктора Супрунова, виступали, захищаючи звання «Народний» та «Зразковий» ряд колективів міського центру культури та дозвілля «Гармонія» та Волочиської громади:
21 Квітня, 2018 р., 21:04
20 квітня 2018 року, під час виконання бойового завдання, від обстрілу ворожої БМП, під с. Кримське Луганської області, загинув військовослужбовець 24-ї механізованої бригади - Павло Король, 1984 р.н., уродженець міста Волочиськ.
20 Квітня, 2018 р., 08:15
Волочиський міжрайонний відділ  ДУ«Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою профілактики виникнення та розповсюдження гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, особливо у теплий період року, повідомляє Вам про можливість надання нами послуг по профілактичному обстеженню персоналу закладу (кухарі, офіціанти, прибиральники, посудомийниці і т. д.) на носійство збудників кишкових інфекцій та патогенного стафілококу, в т. ч. з метою оформлення особової медичної книжки, при проходженні згаданим декретованим контингентом попередніх та періодичних медичних оглядів, можливість проведення досліджень питної води по показниках епідемічної безпеки (мікробіологічні, паразитологічні дослідження).
19 Квітня, 2018 р., 17:03
17 квітня 2018 року, під головуванням Костянтина Черниченка, в залі засідань Волочиської міської ради, відбулося пленарне засідання 37 сесії. На порядку денному розглядалося 36 питань.
19 Квітня, 2018 р., 13:30
Зазвичай, коли ми п’ємо воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я.
19 Квітня, 2018 р., 09:30
Сонячного недільного ранку 15 квітня 2018 року, у парку міста Волочиськ пройшла першість зі спортивного туризму серед команд закладів загальної середньої освіти Волочиської міської ради.
18 Квітня, 2018 р., 08:15
Одним із напрямів реалізації Програми роботи з обдарованою молоддю у Волочиській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки є підтримка роботи Волочиського міського будинку дитячо-юнацької творчості, його відділення та гуртків. Відрадно, що цей заклад охоплює не лише дітей міста, а й сіл громади.
16 Квітня, 2018 р., 16:37
Пропаганда серед населення громади здорового способу життя, розвиток фізкультури і спорту лежить в основі діяльності нашої міської ради. Нам важливо розвивати і дитячий спорт, і спорт вищих досягнень, його олімпійські види. Ми прагнемо високо тримати спортивний прапор громади на теренах місцевих, обласних, державних та міжнародних.
13 Квітня, 2018 р., 13:35
12 квітня 2018 року, під головуванням міського голови Костянтина Черниченка, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №7. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 28 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.
12 Квітня, 2018 р., 13:51
Розвиток дитячих талантів обдаровань та здібностей, підтримка народних звичаїв  та традицій на території громади є одним із напрямів роботи Волочиської міської ради.