26 Червня, 2018 р., 15:39
16 травня 2018 року міська рада ухвалила Програму бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) на 2019-2021 роки, яка передбачає організацію і запровадження бюджетування за участі громадськості шляхом реалізації проектів громадян, спрямованих на розвиток громади у визначених пріоритетних напрямках. Бюджет участі – це частина бюджету громади, з якого здійснюється фінансування проектів, поданих безпосередньо мешканцями громади.
11 Червня, 2018 р., 12:01
В рамках виконання заходів Програми підвищення енергозбереження та енергоефективності Волочиської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки», затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 року №7-33/2017 розроблено Порядок використання коштів з міського бюджету на відшкодування частини суми кредитів, залучених фізичними особами, ОСББ,ЖБК на впровадження енергозберігаючих заходів та укладено договір про співробітництво між ТВБВ № 10022/074- філії Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк».
11 Червня, 2018 р., 11:51
Відповідно до Програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників на території громади розпочато виплату з міського бюджету часткового відшкодування вартості закуплених фізичними особами нових доїльних установок індивідуального доїння домогосподарствами, які утримують 3 і більше корів. Детальну інформацію про умови отримання компенсації, необхідний перелік документів розміщено у розділі «Економіка» - підрозділ «Підтримка сільгоспвиробників».
04 Червня, 2018 р., 15:12
31 травня 2018 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №10. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 24 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.
30 Травня, 2018 р., 08:28
29 Травня, 2018 р., 12:08
Школа – це сміх, радість, дитинство! Школа – це зустріч із юністю!
28 Травня, 2018 р., 11:54
25 травня по всій Волочиській об’єднаній територіальній громаді дзеленчать останні дзвоники, які символізують завершення ще одного навчального року. Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.
23 Травня, 2018 р., 11:11
23 травня 2018 року у залі засідань Волочиської міської ради відбулись курси з удосконалення керівних кадрів з питань цивільного захисту населення. Представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області Сергій Безп’ятчук провів функціональне навчання для старост Волочиської об’єднаної територіальної громади по питаннях збірних, проміжних, приймальних пунктах евакуації.