17 Серпня, 2018 р., 17:21
16 серпня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №14. Перед початком засідання міський голова Костянтин Черниченко привітав мати-героїню Світлану Свирид, яка виховує п’ятеро дітей та вручив нагрудний знак «Мати-Героїня».
17 Серпня, 2018 р., 13:42
Юних талановитих вокалістів з різних куточків області запрошують до участі у конкурсі «Яскраві діти України».  Другий рік поспіль на Хмельниччині грандіозне дійство проходитиме за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка та фінансовій підтримці його благодійного фонду «Ми поруч». Відбіркові тури стартують 4-го вересня.
17 Серпня, 2018 р., 13:07
06 Серпня, 2018 р., 15:10
Небайдужі громадяни, креативні ідеї і фінансування з міського бюджету, так діє програма Бюджет участі, що допоможе осучаснити  громаду, зробити її більш комфортною для жителів.
03 Серпня, 2018 р., 14:05
30 липня наша громада радо зустрічала 25 своїх наймолодших жителів, які протягом двох тижнів оздоровлювались в таборі «Бригантина» м. Скадовськ Херсонської області.
30 Липня, 2018 р., 16:52
Нещодавно зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» Волочиської ДШМ, в період літньої оздоровчої компанії, разом з батьками відпочили та прийняли участь у міжнародному фестивалі народного танцю «Кавказ 2018», який відбувся з 02 липня по 10 липня м. Кобулеті, відкриття якого проводилося в м. Поті.
27 Липня, 2018 р., 11:56
З 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві. Документ оформлює та подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або його відділення страхувальник (роботодавець). Відповідну постанову «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ» правління Фонду затвердило на своєму позачерговому засіданні 19 липня.