Останні новини
12 Вересня, 2022 р., 16:12
З сумом повідомляємо, що 12 вересня, на 73 році життя відійшов у вічність Кокошко Василь Степанович.
08 Вересня, 2022 р., 16:26
В рамках всеукраїнської кампанії «Сади Перемоги» Назар Крулик – учень Федірківської гімназії передав власноруч вирощені овочі нашим військовим з територіальної оборони.
Назар – один з учнів нашої громади, які в рамках кампанії «Сади Перемоги» взяли участь в конкурсі з вирощення овочів. Результат - на фото.
Дякуємо!
08 Вересня, 2022 р., 14:58
З 26 вересня набувають чинності зміни в законодавстві, щодо реєстрації припинення оренди землі згідно з Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству» від 12 травня 2022 року № 2255-IX.
Зміни серед іншого передбачають додаткову подачу протоколу загальних зборів щодо уповноваження керівника юридичної особи на підписання та реєстрацію договорів припинення оренди.
Для полегшення процедури реєстрації договорів припинення оренди землі потрібно внести зміни до статуту юридичної особи: фермерських господарств, ТОВ, приватних підприємств (крім акціонерного товариства, повного та командитного товариства) та надати повноваження керівнику юридичної особи на укладання таких договорів без надання протоколу загальних зборів щоразу при реєстрації таких договорів.
Щоб зареєструвати такі зміни до статуту вашого підприємства – ви можете звернутись до нашого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою м. Волочиськ, вул. Незалежності, 86 щоденно у робочий час.
06 Вересня, 2022 р., 14:04
Полювання на пернату дичину цьогоріч заборонено. Відповідний наказ підписав начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.
06 Вересня, 2022 р., 14:02
В умовах воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат українцям.
01 Вересня, 2022 р., 14:35
У зв’язку із неодноразовими зверненнями фізичних осіб щодо зміни реєстраційного номера облікової картки платника податків , Державна податкова служба України роз’яснює.
01 Вересня, 2022 р., 11:57
1 вересня 2022 року – особливий день. Це не просто День знань. Сьогодні кожен, хто відпускає сьогодні дитину до школи, переживає і радість, і страх водночас.
Сьогодні стартує новий навчальний рік і в наших школах відбулися заходи, приурочені до Дня знань. Перший урок носить символічну назву «Ми українці: честь і слава незламним». Метою уроку є виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу.
Вітаємо усіх дітей, їхніх батьків та вчителів з Днем знань! Бажаємо нашим дітям величезного бажання вчитися і пізнавати. Нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги. Дружної атмосфери, цікавих подій, гарних оцінок і постійного прагнення бути кращими, ніж учора. Успіхів, здоров’я, чудових результатів, плідного і спокійного навчального року!
29 Серпня, 2022 р., 15:30
Сьогодні, в День пам'яті захисників України, представники Волочиської міської ради разом з родичами загиблих відвідали могили наших воїнів.
Віддаючи честь та вшановуючи пам’ять наших бійців ми згадуємо про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу.
Схиляємо голови у вдячності перед тими, хто до останнього стояв за кожного з нас, за майбутнє і незалежність нашої країни.
Світла, вічна пам'ять нашим полеглим воїнам!
29 Серпня, 2022 р., 08:42
29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Не вмирає пам’ять про наших захисників, яку ми маємо плекати із вдячністю за можливість жити під мирним небом.
Символом скорботи за загиблими українськими воїнами став сонях. Саме тоді, коли тривали бої, на полях цвіли соняхи. І останнє, що бачили на цьому світі наші мужні й сміливі захисники, були золотаві голівки, повернуті до сонця, до життя.
Ми прихиляємо коліно перед мужністю та патріотичним подвигом усіх, хто віддав своє життя за право України лишатися незмінною на карті світу. Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.
Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!
Слава Україні! Героям слава!






