Світла пам'ять чудовій людині!

Дата: 25.01.2022 09:42

Фото без описуШановна громадо!

На превеликий жаль передчасно пішов з життя чудова людина, чоловік, батько і дідусь, шановний лікар Бойчук Олег Степанович - завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Волочиської багатопрофільної лікарні.

Народився 21.08.1953р. в с. Хмелівка Теребовлянського району, Тернопільської області.

З 1981 року Олег Степанович працював лікарем-акушер гінекологом Волочиської центральної районної лікарні.

З 1987 року по 1996 рік - заступником головного лікаря з лікувальної роботи Волочиської центральної районної лікарні.

З 1996 року по 2010 рік - лікарем-акушер гінекологом Волочиської центральної районної лікарні.

З 2010 - завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Волочиської центральної районної лікарні.

Рішенням виконавчого комітету №443 від 16.08.2018 Бойчуку Олегу Степановичу присвоєно звання «Честь і гордість Волочиської громади».

Олег Степанович – людина з великої букви, лікар від бога, який допоміг з’явитись на світ не одному поколінню волочисьців. Віддаючи душу і серце своїй роботі, завжди залишався чуйною і доброю людиною та справжнім професіоналом своєї справи!

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття сім’ї та родині, його близьким та друзям та всім хто його знав.

Вічна пам’ять і шана…

Міський голова Костянтин Черниченко