ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Реалізація прокуратурою функції представництва інтересів держави в суді у сфері публічних закупівель

Дата: 28.01.2022 09:54
Кількість переглядів: 605

Волочиською окружною прокуратурою активно вживаються заходи представницького характеру у сфері законності та раціонального використання коштів, виділених з державного та місцевого бюджетів.

Так, у минулому році виявлено порушення при закупівлі природного газу однією із територіальних громад району.

Зокрема, у грудні 2020 року ОТГ та товариством, яке займається реалізацією природного газу, укладено договір на постачання газу на суму майже 1 млн гривень.

В подальшому, упродовж 2021 року сторонами протиправно укладено 3 додаткових угоди до договору, якими збільшено вартість за 1000 куб. м. газу.

У зв’язку із цим, окружна прокуратура звернулась в Господарський суд Хмельницької області із позовною заявою про визнання недійсними оспорюваних додаткових угод та повернення незаконно сплачених коштів в бюджет громади.

Окрім того, в грудні 2020 року між комунальною установою району та товариством, яке займається реалізацією природного газу, укладено договір на постачання газу на суму майже 500 тис грн.

У подальшому, в порушення Закону України «Про публічні закупівлі», між зазначеною комунальною установою та товариством укладено 4 додаткових угоди до договору, якими збільшено вартість за 1000 куб. м. газу.

Реагуючи на вказане порушення, Волочиською окружною прокуратурою, з метою захисту та відновлення порушених інтересів держави, до Господарського суду міста Києва скеровано позовну заяву про визнання недійсними оспорюваних додаткових угод та повернення незаконно сплачених коштів в комунальну установу.

 

Прокурор Волочиської окружної прокуратури                                       Володимир ЛІТВІН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора