Юні пілоти з Волочиська — серед кращих в Україні!
Команда Волочиського ліцею імені Героя України Максима Отінова здобула блискучу перемогу на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (оператори БПЛА), що відбулися у місті Київ!
Наші юні пілоти не просто гідно представили Хмельницьку область, а й підкорили небо — здобувши два перших місця у командних змаганнях!
Категорія "Юніор"
🥇🥈 Калинич Вадим — 1 і 2 місце
Категорія "Юнаки"
🥇🥈 Ковальчук Святослав — 1 і 2 місце
🥉 Фурман Юрій — 3 місце
Висловлюємо щиру подяку керівнику команди Цвєткову Дмитру за високий рівень підготовки учасників та натхненну працю з молоддю.
К.Черниченко: "Щиро вітаю нашу талановиту молодь із вагомими досягненнями на Всеукраїнському рівні! Ваша перемога — це гордість для кожного мешканця Волочиської громади. Бажаю не зупинятись на досягнутому, впевнено рухатись вперед і підкорювати нові вершини!"
Ми пишаємося вами, наші чемпіони! Ви — майбутнє українських технологій!