Оголошено відкриті торги в електронній системі Prozorro на закупівлю робіт!

Дата: 13.11.2023 13:20

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Волочиській громаді виділено 72 500 000 грн. грантових позабюджетних коштів Європейським інвестиційним банком для фінансування проєкту з «Реконструкції каналізаційних очисних споруд повної біологічної очистки продуктивністю 5000 м3/добу вул. Копачівська №6 в м. Волочиськ, Хмельницької області (Коригування)».

Загальна вартість робіт проєкту становить 115 800 000 грн., додатково вартість технічного нагляду – 1 389 600 грн. та авторський нагляд – 155 500 грн. Кошти для співфінансування проєкту з міського бюджету – 43 300 000 грн. Проєкт реконструкції передбачається реалізувати до кінця 2024 року.

Міністерством фінансів України та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України погоджено проєкт Тендерної документації із повним переліком пакету документів наданих Волочиською міською радою.

Фото без опису

10.11.2023 року Волочиською міською радою оголошено в електронній системі Prozorro про відкриті торги на закупівлю робіт за предметом закупівлі даних робіт.

Запрошуємо усіх бажаючих підрядників взяти участь у відкритих торгах щодо реалізації проєкту!

Миру і швидкої перемоги нам!