Зінько Сергій Олександрович

Фото без описусолдат, водій загону спеціального призначення Збройних Сил України

Зінько Сергій Олександрович народився 1 серпня 1974 року в с. Яхнівці Хмельницького району, Хмельницької області.

З 1981 року навчався у Яхновецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення, вступив у Волочиське професійно-технічне училище, де здобув спеціальність слюсаря.

З 1992 року проходив строкову службу в лавах Збройних Сил України.

Після повернення з армії працював слюсарем на Волочиському машинобудівному заводі.

Був одружений, виховував двох дітей. З часом розлучився.

Довгий час проживав за кордоном. Після повернення на Батьківщину працював на будівництві та інших різних роботах.

Сергій був щирим, веселим, небайдужим, готовим підтримати у будь якій ситуації.

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, 8 березня 2022 року був мобілізований на службу до Збройних Сил України.
Служив у 71 Десантно-штурмовій бригаді ЗСУ. Б
рав участь у бойових діях на Запорізькому та Донецькому напрямках.

Загинув 21 грудня 2023 року на Донецькому напрямку біля населеного пункту Новокалинове. Загинув, як Герой, до останньої миті виконуючи свій військовий обов’язок перед Україною на передовій лінії фронту.

У Сергія залишилась мама, син, донька та дві сестри.