Винник Степан Зіновійович

Фото без описусолдат підрозділу десантних військ 122-го окремого аеромобільного батальйону в/ч А4165 Збройних сил України

Народився Степан  9 січня 1976 року у селі Ожигівці, Хмельницького (Волочиського) району. Закінчив загальноосвітню школу у сусідньому селі Токи Підволочиського району Тернопільської області. Навчався у Волочиському ліцеї №5, де здобув спеціальності столяр, тесляр.

Він був доброю, щирою, відвертою, доброзичливою людиною.

На початку 2015 року Степан був мобілізований і проходив службу в зоні АТО, ООС у військовій частині – польова пошта ВО377. У серпні 2015 року отримав травму, пов’язану з проходженням військової служби і лікувався у госпіталі. Після лікування знову повернувся на службу. Отримав статус учасника бойових дій.

Був нагороджений медаллю за участь у антитерористичній операції та отримав подяку від Волочиської ОТГ за зразкове патріотичне виконання службових обов’язків, героїзм та мужність, проявлені за час проведення антитерористичної операції на сході України.

Власної сім’ї Степан не створив. Допомагав матері і багатодітній сестрі.

Коли розпочалося повномасштабне російське вторгнення, він знову рушив боронити рідну землю.

Загинув від поранення на Луганському напрямку 10 квітня 2022 року.