Василенко Василь Васильович

Фото без описусолдат, стрілець І-ї стрілецької роти військової частини А7179 Збройних сил України

Народився Василенко Василь Васильович 19 квітня 1975 року в сільській родині в селі Кривачинці Волочиського району.

З малих літ ріс без батька. Був надійною опорою матері та сестрі Аллі.

Закінчив Кривачинецьку школу, згодом Волочиське професійно-технічне училище. Проходив строкову службу в Збройних силах України. Трудився, щоб забезпечити родину, освоював різні професії. Довелось працювати за кордоном. Зустрів та одружився з Оксаною, створили сім’ю і разом ростили сина Захара та доньку Руслану.

Як справжній патріот ще з 2014 року хотів стати на захист України, та не пройшов за станом здоров’я. Після повномасштабного вторгнення ворога на нашу територію, вже 25 лютого пішов у військкомат і записався добровольцем без відома родини.

З 11 липня служив у 86 окремому батальйоні територіальної оборони Збройних Сил України міста Хмельницького, в 106-й мотострілковій бригаді тероборони Збройних Сил України. Воював під Балаклією. Звільняв Куп’янськ. Був відправлений в гарячу точку на Миколаївському напрямку.

Загинув 14 жовтня 2022 року від кулі снайпера.