Трояновський Олександр Володимирович

Фото без описусержант, командир гармати 44 окремої артилерійської бригади ім. гетьмана Данила Апостола Збройних сил України

Народився 25 жовтня 1984 року у місті Волочиську, Хмельницького (Волочиського) району. Закінчив Волочиську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №3. У 2004 році закінчив Тернопільський технічний коледж Державного технічного університету ім. Івана Полюя, у 2007 році здобув освіту «Менеджмент організацій», а у 2014 році закінчив Національну академію внутрішніх справ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Право» та здобув кваліфікацію юриста.

Працював в органах внутрішніх справ України та Бюро технічної інвентаризації.

На початку 2020 року Олександр заключив контракт із Збройними силами України і проходив службу у зоні проведення АТО/ООС.

Отримав статус учасника бойових дій.

З перших днів ворожого вторгнення держави агресора захищав територіальну цілісність та незалежність України.

Був нагороджений медаллю за Участь у антитерористичній операції, Орденом за мужність, Ветеран війни та Учасник бойових дій за зразкове патріотичне  виконання службових обов’язків, героїзм та мужність, проявлені за час проведення військових дій на території України.

Був одружений, але з часом розлучився. Мав доньку Вероніку 2010 року народження.

Загинув 10 березня 2022 року.