Тихолаз Олександр Миколайович

Фото без описустарший солдат, старший навідник механізованого батальйону Збройних сил України

Народився Олександр 22 липня 1994 року в селі Бальківці Волочиського району Хмельницької області.

Навчався у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5. Після закінчення 9 класів продовжив навчання у Волочиському професійно-технічному училищі №5, де здобув професію маляр-плиточник.

Одружився. Працював на Волочиській філії цегельного заводу ТОВ «Тернопільбуд», деякий час працював за кордоном, після повернення – знову робота на цегельному.

Був люблячим татом для доньки Жені та сина Захара, турботливим сином для батьків, жив звичайним мирним людським життям.

У липні 2023 року Олександр був мобілізований до лав Збройних сил України,  боронив нашу державність і територіальну цілісність від загарбницької навали московитів.

Загинув 5 листопада 2023 року, під час виконання військового обов’язку, захищаючи Батьківщину на Донецькому напрямку.

В загиблого залишились батьки, дружина, донька та син, сестра та бабуся.