Сушілов Костянтин Юрійович

Фото без описустарший радіотелеграфіст-гранатометник Збройних Сил України

Народився Костянтин 19 травня 1983 року у селі Яхнівці, Хмельницької області. В сімʼї був єдиною дитиною.

3 1990 р. був зарахований до 1 класу Яхновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку закінчив 2000 році та продовжив навчання у Волочиському СПТУ №5. Закінчив навчання в 2003 році, отримавши спеціальність електрозварювальника.

Проходив строкову службу у лавах Збройних сил України.

Після проходження служби працював на Волочиському машинобудівному заводі ПАТ «Мотор – Січ» електрозварювальником.

В 2008 році одружився та проживав у с.Яхнівці, Хмельницької області, але з часом розлучився із дружиною.

26 березня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ і став на захист України в російсько-Українській війні.

У травні 2022 року отримав важкі поранення. Проходив лікування та реабілітацію у військовому госпіталі.

Помер 6 травня 2023 року у місті Волочиську під час проходження реабілітації.

У загиблого залишилися батьки, бабуся, тітка та племінники.