Шафінський Іван Миколайович

Фото без описуВійськовослужбовець 47-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України

Народився Іван 18 жовтня 1998 року в селі Івки, Старосинявського району Хмельницької області. 4-х річним він з мамою і сестрою переїхав у місто Волочиськ. Навчався у Волочиському навчально-виховному комплексі.

Після закінчення школи продовжив навчання на державному відділі Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, за спеціальністю «Соціальна допомога».

По закінченню університету поїхав працювати до Польщі, де і зустрів свою майбутню дружину.

За кілька днів до початку війни Іван повернувся в Україну. 25 березня 2022 року одружився і в той же час записався добровольцем в 47 Окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців. В серпні його призвали на службу, а вересні він підписав контракт.

Саме будучи військовослужбовцем Іван відчував себе потрібним своїй країні. Він був там, де мав бути, куди кликало його серце – серце справжнього патріота. Проходив навчання у Великобританії та в Німеччині.

Загинув Шафінський Іван Миколайович, виконуючи бойове завдання 15 червня 2023 року на Запорізькому напрямку. Але лише через довгих вісім місяців - 15 лютого 2024 року його вдалось ідентифікувати.

Останньою волею Івана було аби його тіло було кремоване, а на могилі посаджений дуб.