Сендзюк Олександр Сергійович

Фото без описусолдат, старший оператор відділення протитанкових ракетних комплексів, 79 бригади ДШВ Збройних сил України

Сендзюк Олександр Сергійович, народився 20 серпня 1993 року в селі Великі Жеребки, Волочиського району Хмельницької області. В сім’ї було двоє дітей.

У 2000 році розпочав навчання у Великожеребківській початковій школі, у 2004 році продовжив навчання в Шмирківській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Після закінчення школи, у вересні 2011 року, вступив до Волочиського професійно-технічного училища, де здобув спеціалізацію токаря. Працював різноробочим на будовах міста Хмельницького. Тривалий час працював на садівництві у ТОВ «Аграрна компанія 2004».

Проживав з батьками, сестрою та племінницею. Був їм опорою, постійно допомагав родині фінансово та по господарстві.

У 2014 році одружився, а у 2017 році в сім’ї народжується син Матвій. Після народження сина, з часом Олександр розлучається з дружиною та допомагає виховувати сина.

У січні 2023 року був мобілізований на захист Батьківщини від московських загарбників. Після проходження військової підготовки у Британії, тримав оборону населеного пункту Мар’їнка, що на Донеччині. Був неодноразово поранений та після лікувань знову повертався у стрій. За сумлінну службу був відзначений нагородою «Мужність і звитяга».

18 жовтня 2023 року Олександр отримав важку травму та був доправлений на лікування у шпиталь міста Дніпро, але 27 жовтня Олександр Сендзюк помер від отриманих поранень.