ПАЛАМАР Василь Олексійович
солдат, навідник оператор десантно-штурмового відділення 2-го десантно-штурмового батальйону військової частини
Василь Олексійович народився 13 серпня 1983 року в м. Бучач Тернопільської області. Після закінчення школи та навчання у Бучацькому професійно-технічному училищі № 26, де він здобув професію муляра, штукатура та маляра, доля привела його разом із сім’єю до Тернополя, де він працював у комунальному дитячому будинку-інтернаті.
Згодом Василь переїхав у с. Великий Ходачків, де познайомився з майбутньою дружиною Вітою. У 2008 році в них народився син Святослав. Життя підготувало йому важкі випробування: він рано втратив батьків.
У 2013 році Василь виїхав працювати за кордон. Повернувшись у 2018 році, оселився у Волочиську з братом, де підтримував бабусю і дідуся.
6 жовтня 2023 року його мобілізували до лав Збройних Сил України, а 25 січня 2024 року Василя було оголошено зниклим безвісти на полі бою у Запорізькій області.
Протягом довгих дев’яти місяців не вдавалося ідентифікувати тіло загиблого.
Лише у листопаді 2024 року завдяки тесту ДНК вдалося повернути Героя додому.