Одоєв Ібрагім Зяудинович

Фото без описусолдат 128-го окремого гірсько-штурмового батальйону

Народився 18 грудня 1991 року у місті Тараз, що в Казахстані. Коли йому було 8 років, він з мамою переїхав до України. Проживав в селі Ставок Білогірського району. Після закінчення В’язовецької загальноосвітньої школи I – III ступенів Ібрагім переїхав у Волочиськ, де розпочав свою трудову діяльність. Мати виховувала сина одна, і він завжди був опорою і підтримкою для неї, а згодом для своєї дружини та донечки.

Ібрагім був люблячим татом, турботливим сином, найкращим чоловіком, мав дуже багато друзів. Завжди усміхнений і приязний, спокійний і позитивний. Як би не було важко, Ібрагім ніколи не скаржився на життя. Він постійно наполегливо працював, щоб утримувати родину. Останнє місце роботи ТОВ «Агробізнес».

Україна стала для Ібрагіма рідною. Маючи палке патріотичне серце, він ще з 2014 року хотів стати на захист України. А уже з початком повномасштабної воєнної агресії його не зміг зупинити ніхто. Він без вагань вступив до роти охорони від місцевого військкомату, де проходив службу біля 3-х місяців, після чого був переведений для проходження військової служби до 128-го гірсько-штурмового батальйону, в складі якого брав участь у звільненні українських територій.

1 жовтня 2022 року, під час штурмових дій на Херсонщині, його життя обірвалося. Він віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок перед народом України.