Проведено навчання

Дата: 10.10.2016 21:25

07.10.2016 року у залі засідань міської ради, в рамках навчання депутатів міських об’єднаних територіальних громад, відбулася зустріч з представниками Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Де було розглянуто питання: "Дотримання Закону України “Про запобігання корупції” в частині декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, а також запобігання виникненню конфлікту інтересів у вищезазначених осіб",
"Правові та практичні аспекти публічних закупівель" та "Система електронних публічних закупівель України ProZorro".