ДЕНЬ СКОРБОТИ ТА ПАМ'ЯТІ

Дата: 22.06.2016 21:18

Фото без опису22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. 75 років тому почалася найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім’ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників, спустошила тисячі населених пунктів нашої країни.
Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності щороку в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Тож, з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни Волочиський міський голова К. Черниченко, представники Волочиської міської об'єднаної територіальної громади, голова райдержадміністрації В. Сергійчук, голова районної ради С. Пазюк, голова ради ветеранів О. Довгалюк , працівники установ і організацій поклали квіти до Меморіалу Слави, вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала страшна війна.