ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Дата: 25.11.2017 20:46

27 листопада 2017 року  у м. Волочиськ до пам’ятника "Жертв голодомору 1932-1933 років", за участю керівництва Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, представників органів виконавчої влади, організацій та установ, учнівської молоді, громадськості, духовенства та засобів масової інформації, відбулося покладання квітів з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодомору.

Настоятель Української Православної Церкви, протоієрей отець Микола Фатич, у своїй промові, наголосив: «Сьогоднішній день – це день спільного болю, спільної пам’яті, спільного обов’язку. Мільйони життів відібрано жорстоким спланованим актом геноциду проти українського народу. Ми повинні передавати цю правду з покоління в покоління. Ми пам’ятаємо…».

Мітинг-реквієм завершився акцією «Засвіти свічку пам’яті».