Міський голова К. Черниченко в рамках робочого візиту відвідав Вінниччину

Дата: 19.09.2016 19:38

15.09.2016 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів із розширення Йоганнес Ганн, делегації у складі голів обласних державних адміністрацій, заступників голів ОДА та представників Офісу реформ прибули із робочим візитом до м. Вінниця.
У рамках робочої поїздки делегація ознайомилась із роботою Вінницького міського центру надання адміністративних послуг, електронними можливостями та сервісами Вінницької міської ради та результатами децентралізації в Україні.

Крім того, Костянтин Черниченко взяв участь у презентації програми з підтримки децентралізації в Україні «U-LEAD з Європою».