Оголошення про тендер на закупівлю проектних робіт

Дата: 12.07.2016 19:37

Фото без описуГромадська організація «Інститут громадянського суспільства» (далі – ГО «ІГС» або Замовник) є неприбутковою організацією (код неприбутковості 0006), не є платником податку на прибуток і ПДВ, є виконавцем проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області», що фінансується: GIZ Бюро в Україні, Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні», Шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні», проектом ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України», Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні та проектом «Експертна та інформаційна підтримка процесу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Факт отримання чи публікації даного запрошення до участі у тендері не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ГО «ІГС». Учасник несе усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його пропозиції, а Замовник у будь-якому випадку не є відповідальним за ці витрати незалежно від результату проведення тендеру.

Більш детальна інформація